Vriend van Perikles Winactie!

Vriend van Perikles Winactie!

Lieve Periklessers, dit jaar komen we met een nieuw initiatief. De Vriend van Perikles-winactie. Weet jij het meeste Vrienden van Perikles te regelen die een jaarlijkse bijdrage sponsoren aan de vereniging? Let dan goed op: je kan unieke prijzen winnen!

Hoe werkt het? Als jij een nieuwe Vriend van Perikles hebt geregeld, kan die gene jou naam als referentie invullen bij het inschrijven op de website. Vervolgens houden wij bij wie het grootste jaarlijkse bedrag binnen haalt.

Wat kan je winnen? De winnaar van deze actie zal een uniek ontworpen ‘Beste Vriend van Perikles’-trui winnen en natuurlijk is er ook voor de hele top drie een kleinigheidje.

Tot wanneer loopt de actie? De winactie zal lopen tot 27 augustus 23:59. Je hebt dus de tijd, maar begin vroeg voordat iemand anders er met de unieke merch vandoor gaat!

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X