Bedrijven & organisaties

Perikles heeft een groot aantal bedrijfspartners waarmee activiteiten georganiseerd worden. Graag lichten wij een aantal grotere samenwerkingspartners en interessante werkgevers in het speciaal uit. Deze bedrijven stellen zich uitgebreider voor als mogelijke werkgever.

Bewegin

Bewegin biedt jouw consultancy kickstart!   Met Bewegin kies je voor een bijzonder traineeship. Je gaat direct aan de slag bij de opdrachtgever en draait mee in een zeer compleet…

Binnenlands Bestuur

Binnenlands Bestuur is hét onafhankelijke journalistieke platform voor hoger opgeleide ambtenaren en bestuurders en brengt onafhankelijk nieuws, achtergronden en opinie over bestuur en beleid. Naast een magazine, dat elke 14…

ABN AMRO MeesPierson

Bij Private Banking bedienen we vermogende particuliere klanten door hun vermogen te beschermen, te structureren en op een veilige en duurzame manier te laten groeien. Naast een private banker en een…

House of Tenders

Leren onweerstaanbare teksten te schrijven Ben jij geïnteresseerd in maatschappelijke vraagstukken en heb jij een mening over beleid? Na je studie Bestuurs- en Organisatiewetenschap wil jij graag een baan waarin…

Nautus

Bevlogen en betrokken. Van begin tot eind. Wij versterken gemeenten. Door te helpen met het beantwoorden van sociale vraagstukken. Samen ontwikkelen én implementeren we uitvoerbare plannen. Beweging is het begin…

M&I Partners

M&I/Partners is een onafhankelijk adviesbureau, opgericht in 1985. We zijn 80 professionals sterk, waarvan ruim 60 in eigen dienst. M&I/Partners begeleidt en adviseert haar klanten bij projecten op het snijvlak…

X