ABN AMRO MeesPierson

ABN AMRO MeesPierson

Bij Private Banking bedienen we vermogende particuliere klanten door hun vermogen te beschermen, te structureren en op een veilige en duurzame manier te laten groeien. Naast een private banker en een beleggingsadviseur, staat er altijd een team van financieel experts klaar voor onze klanten. Of we nu vermogen veiligstellen voor de toekomst of adviseren bij het kiezen van de beste investeringsvorm. Samen werken we aan duurzame oplossingen die optimaal aansluiten bij de diverse wensen van onze klanten.

Dus jij bent graag de drijvende kracht achter topprestaties? Daar moet je wat mee doen! Ondersteun onze collega’s van ABN AMRO MeesPierson bij alles wat ze doen: daar help je niet alleen onze vermogende klanten mee vooruit, maar steek je zelf ook nog enorm veel van op. Je komt te werken in een team van betrokken professionals met een grote liefde voor het vak Finance. Iedereen is bereid om jou verder te helpen, zodat jij echt onderdeel kan worden van ons team. We zijn benieuwd naar jouw frisse blik en naar ideeën die ons verder kunnen helpen. Durf jij het voortouw te nemen?

Voor meer informatie zie onze website.

No Comments

Sorry, the comment form is closed at this time.

X